Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

W FLEX STUDIO

W skrócie - projektujemy całościowe identyfikacje wizualne, materiały drukowane, tworzymy strony www, ilustracje i wszystko czego potrzebujesz dla swojego biznesu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny druku offsetowego (duże nakłady) oraz cyfrowego (małe nakłady) oraz w przypadku druku offsetowego - bezpłatną dostawę w dowolne miejsce w Polsce.

Bardziej szczegółowo - Wykonujemy wszelkie projekty graficzne wraz z przygotowaniem do druku: katalogi, foldery, ulotki reklamowe, wizytówki, biznes karty, teczki firmowe i ofertowe, kalendarze, zaproszenia, vouchery, etykiety, naklejki, opakowania, banery reklamowe, stojaki, rollupy, potykacze.Jak projektujemy w Flex Studio?

W FLEX STUDIO

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać naszym klientom oryginalne projekty graficzne, dostosowane do potrzeb i realiów zmieniającego się rynku.

Naszym motorem napędowym jest pasja, dzięki której nasza praca to nie konieczność ale przyjemność. Na każdym etapie projektu dbamy zarówno o szczegóły jak i funkcjonalność rozwiązań graficznych. Od etapu projektowania do produkcji i końcowej realizacji czuwamy nad poprawnością realizacji Państwa zlecenia.Potrzebujesz projektu graficznego wraz z wydrukiem i dostawą?

W Flex Studio przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę - napisz, zadzwoń lub odwiedź nas...Profesjonale PROJEKTY GRAFICZNE w RZESZOWIE JAROSŁAWIU DĘBICY MIELCU KROŚNIE TARNOBRZEGU

Wykonujemy różnorodne projekty graficzne i zapewniamy atrakcyjne ceny druku offsetowego (ulotki, wizytówki, foldery, katalogi, etykiety, opakowania itp.) Flex Studio ma duże doświadczenie w tworzeniu logotypów oraz systemów identyfikacji wizualnej firm z Rzeszowa i całego podkarpacia.

Dlaczego my?

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży reklamowej. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo w dziedzinie reklamy i marketingu, bezpłatne wyceny a także pomoc w dostosowaniu reklamy do potrzeb Państwa firmy oraz jej profilu działalności. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji dla firm z Rzeszowa oraz całego Podkarpacia.