Jakie pojazdy oklejamy

W FLEX STUDIO?

W Flex Studio projektujemy profesjonalną grafikę oraz oklejamy samochody osobowe i dostawcze, a także inne typy pojazdów. Do aplikacji stosujemy najwyższej jakości folie dostępne na rynku a wydruki zabezpieczamy laminatem.

Kładziemy nacisk na jakość i precyzję oklejania bo tylko ona gwarantuje zadowolenie użytkownika i poprawną pracę reklamy na oklejonym pojeździe. Aplikacje reklam wykonane przez nas są trwałe i odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych.


Flex Studio oklejanie samochodów, ulotki, wizytówki, nadruki, strony www, oklejanie samochodów Rzeszów

Flex Studio oklejanie samochodów, ulotki, wizytówki, nadruki, strony www, oklejanie samochodów Rzeszów

Zalety oklejenia samochodu firmowego

W FLEX STUDIO

Reklama na samochodzie firmowym to świetny sposób na promocję firmy i budowanie jej rozpoznawalności. Grafika na samochodach w odróżnieniu do stacjonarnych nośników reklamy oferuje mobilność - przenosi się ona wzmocnienie wizerunku firmy i efektywne pozyskiwanie nowych klientów w wielu miejscach.

Zaaplikujemy na samochodzie każdy rodzaj reklamy: od kształtów wycinanych z folii ploterowej poprzez nadruki pełnokolorowe na foliach monomerowych, polimerowych, wylewanych i foliach One Way Vision (siatka).Chcesz okleić samochód firmowy lub inny pojazd skuteczną i trwałą reklamą?

W Flex Studio przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę - napisz, zadzwoń lub odwiedź nas...Oklejanie POJAZDÓW w RZESZOWIE JAROSŁAWIU DĘBICY MIELCU KROŚNIE TARNOBRZEGU

W Flex Studio projektujemy profesjonalną grafikę oraz oklejamy samochody osobowe i dostawcze, a także inne typy pojazdów. Używamy najlepszej jakości folii reklamowych ORACAL i 3M, a wydruki zabezpieczamy wytrzymała folią bezbarwną aby długo zachowywały intensywność kolorów.

Dlaczego my?

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży reklamowej. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo w dziedzinie reklamy i marketingu, bezpłatne wyceny a także pomoc w dostosowaniu reklamy do potrzeb Państwa firmy oraz jej profilu działalności. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji dla firm z Rzeszowa oraz całego Podkarpacia.