Jakie gadżety oferujemy

W FLEX STUDIO?

Gadżety reklamowe od wielu lat są efektywną formą reklamy, która ma pozytywny wpływ na wizerunek marki/firmy i jej postrzeganie przez klientów.

Oferujemy szeroką gamę gadżetów relamowych jak: kubki z nadrukiem, długopisy metalowe i plastikowe, opaski odblaskowe, smycze reklamowe, breloki, torby, pamięci USB, podkładki pod mysz z nadrukiem i wiele innych.


Flex Studio oklejanie samochodów, ulotki, wizytówki, nadruki, strony www, oklejanie samochodów Rzeszów

Chcesz zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem dla swojej firmy?

W Flex Studio przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę - napisz, zadzwoń lub odwiedź nas...GADŻETY REKLAMOWE w RZESZOWIE JAROSŁAWIU DĘBICY MIELCU KROŚNIE TARNOBRZEGU

W Flex Studio oferujemy szeroką gamę gadżetów relamowych jak: torby bawełniane i papierowe z nadrukiem, kubki ceramiczne z nadrukiem, długopisy metalowe i plastikowe, opaski odblaskowe, smycze reklamowe, breloki, torby, pamięci USB i wiele innych.

Dlaczego my?

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży reklamowej. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo w dziedzinie reklamy i marketingu, bezpłatne wyceny a także pomoc w dostosowaniu reklamy do potrzeb Państwa firmy oraz jej profilu działalności. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji dla firm z Rzeszowa oraz całego Podkarpacia.