KOSZULKI i ODZIEŻ ROBOCZA Z NADRUKIEM


W Flex Studio zajmujemy się produkcją wytrzymałych nadruków dla firm, organizacji i instytucji. Projektujemy i wykonujemy nadruki na koszulkach i odzieży roboczej (bluzy i spodnie robcze, kurtki, kamizelki, bluzy polarowe itp.) z Rzeszowa, podkarpacia i całej Polski.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW


W Flex Studio projektujemy profesjonalną grafikę oraz oklejamy samochody osobowe i dostawcze, a także inne typy pojazdów. Używamy najlepszej jakości folii reklamowych ORACAL i 3M, a wydruki zabezpieczamy wytrzymała folią bezbarwną aby długo zachowywały intensywność kolorów.

PROJEKTY GRAFICZNE ORAZ DRUK


Wykonujemy różnorodne projekty graficzne i zapewniamy atrakcyjne ceny druku offsetowego (ulotki, wizytówki, foldery, katalogi, etykiety, opakowania itp.) Flex Studio ma duże doświadczenie w tworzeniu logotypów oraz systemów identyfikacji wizualnej firm z Rzeszowa i całego podkarpacia.

NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE


Wykonujemy nowoczesne, przejrzyste i łatwe w nawigacji strony WWW z panelem CMS. Zapewniamy pewny i niedrogi hosting oraz pomoc w utrzymaniu i modernizacji strony. Strony wykonywane przez Flex Studio są responsywne więc działą na wszystkich urządzeniach.

REKLAMA ZEWNĘTRZNA


W Flex Studio oklejamy foliami reklamowymi i ozdobnymi witryny sklepowe i biurowe. Montujemy litery i logotypy przestrzenne, banery oraz kasetony świetlne. Wykonujemy i montujemy konstrukcje metalowe służące do rozpinania banerów i siatek mesh.

GADŻETY REKLAMOWE


W Flex Studio oferujemy szeroką gamę gadżetów relamowych jak: torby bawełniane i papierowe z nadrukiem, kubki ceramiczne z nadrukiem, długopisy metalowe i plastikowe, opaski odblaskowe, smycze reklamowe, breloki, torby, pamięci USB i wiele innych.

Jesteś gotowy do WSPÓŁPRACY z nami?

napisz, zadzwoń lub odwiedź nas...