Nasza oferta

Zawsze uważnie słuchamy Klienta i staramy się wspólnie realizować uzgodnioną wizję reklamy. Tworząc projekty graficzne i projektując rozwiązania reklamowe łączymy doświadczenie z nowoczesnymi trendami i technologiami. Wszystko po to aby produkt finalny odpowiadał Państwa oczekiwaniom i pracował na Wasz sukces!

projekty graficzne

Wszelkie projekty graficzne wraz z przygotowaniem do druku(ulotki, wizytówki, foldery, katalogi, etykiety, opakowania itp.) Opracowywanie logotypów oraz systemów identyfikacji wizualnej firm. Ujmiemy w słowa każdą treść reklamową..

zobacz realizacje

projekty graficzne

koszulki z nadrukiem

Projektujemy i wykonujemy nadruki na koszulkach. Zajmujemy się produkcją zarówno nadruków indywidualnych (już od 1 szt.) jak również wykonujemy nadruki na koszulkach firmowych (większe ilości).

zobacz realizacje

koszulki z nadrukiem

strony internetowe

Wykonujemy nowocześnie wyglądające, przejrzyste i łatwe w nawigacji strony WWW z panelem CMS. Wykorzystujemy najnowsze technologie, dbamy o przejrzystość i klarowność zarówno grafiki jak i kodu źródłowego strony. Zapewniamy pewny i niedrogi hosting oraz pomoc w utrzymaniu i modernizacji strony.

zobacz realizacje

strony internetowe

oklejanie pojazdów

Projektujemy profesjonalną grafikę oraz oklejamy samochody osobowe i dostawcze. Używamy najlepszej jakości folii reklamowych ORACAL i 3M, a wydruki zabezpieczamy wytrzymała folią bezbarwną. Wykonujemy również plandeki na samochody ciężarowe z pełną obróbką i montażem. Zapraszamy do działu realizacje - można tam obejrzeć nasze dotychczasowe prace.

zobacz realizacje

oklejanie pojazdów

reklama zewnętrzna

Wykonujemy również prace z zakresu reklamy zewnętrznej jak: banery, siatki mesh, roll-up'y, tablice reklamowe wolnostojące, szyldy, flagi, kasetony świetlne, litery przestrzenne, oklejanie witryn i szyb. Zapewniamy profesjonalny projekt graficzny, doradztwo oraz montaż.

zobacz realizacje

reklama zewnętrzna

gadżety reklamowe

Wśród naszej oferty gadżetów znajdą Państwo: gadżety popularne: kubki, długopisy, zapalniczki, breloki, otwieracze do butelek, torby papierowe i reklamówki, baloniki, smycze, parasole, gadżety elektroniczne, zegary, upominki oraz wiele innych.

zobacz realizacje

gadżety reklamowe