KOSZULKI i ODZIEŻ ROBOCZA Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

W Flex Studio zajmujemy się produkcją wytrzymałych nadruków dla firm, organizacji i instytucji. Projektujemy i wykonujemy nadruki na koszulkach i odzieży roboczej (bluzy i spodnie robcze, kurtki, kamizelki, bluzy polarowe itp.) z Rzeszowa, podkarpacia i całej Polski.

WIĘCEJ O NADRUKACH

PROJEKTY GRAFICZNE ORAZ DRUK

w Rzeszowie

Wykonujemy różnorodne projekty graficzne i zapewniamy atrakcyjne ceny druku offsetowego (ulotki, wizytówki, foldery, katalogi, etykiety, opakowania itp.) Flex Studio ma duże doświadczenie w tworzeniu logotypów oraz systemów identyfikacji wizualnej firm z Rzeszowa i całego podkarpacia.

WIĘCEJ O PROJEKTACH

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

w Rzeszowie

W Flex Studio projektujemy profesjonalną grafikę oraz oklejamy samochody osobowe i dostawcze, a także inne typy pojazdów. Używamy najlepszej jakości folii reklamowych ORACAL i 3M, a wydruki zabezpieczamy wytrzymała folią bezbarwną aby długo zachowywały intensywność kolorów.

WIĘCEJ O OKLEJANIU

NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE

w Rzeszowie

Wykonujemy nowoczesne, przejrzyste i łatwe w nawigacji strony WWW z panelem CMS. Zapewniamy pewny i niedrogi hosting oraz pomoc w utrzymaniu i modernizacji strony. Strony wykonywane przez Flex Studio są responsywne więc działą na wszystkich urządzeniach.

WIĘCEJ O WWW

REKLAMA
ZEWNĘTRZNA

w Rzeszowie

W Flex Studio oklejamy foliami reklamowymi i ozdobnymi witryny sklepowe i biurowe. Montujemy litery i logotypy przestrzenne, banery oraz kasetony świetlne. Wykonujemy i montujemy konstrukcje metalowe służące do rozpinania banerów i siatek mesch.

WIĘCEJ O ZEWNĘTRZNEJ

GADŻETY
REKLAMOWE

w Rzeszowie

W Flex Studio oferujemy szeroką gamę gadżetów relamowych jak: torby bawełniane i papierowe z nadrukiem, kubki ceramiczne z nadrukiem, długopisy metalowe i plastikowe, opaski odblaskowe, smycze reklamowe, breloki, torby, pamięci USB i wiele innych.

WIĘCEJ O GADŻETACH
Flex Studio - strony internetowe, nadruki na odzieży Rzeszów, koszulki znadrukiem, oklejanie samochodów w Rzeszowie

Flex Studio - nadruki na koszulkach, odzieży roboczej i czapkach

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży reklamowej. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów. Dzięki własnemu zapleczu technicznemu - plotery tnące, termoprasy półautomatyczne, drukarka sublimacyjna - jesteśmy również samowystarczalnym wykonawcą nadruków na odzieży reklamowej jak: koszulki, czapki, bluzy, ubrania i kurtki robocze oraż gadżetach jak np. torby bawełniane.Flex Studio - projekty graficzne, nadruki na odzieży Rzeszów, koszulki znadrukiem, oklejanie samochdów

Flex Studio - jak pracujemy?

Zawsze uważnie słuchamy Klienta i staramy się wspólnie realizować uzgodnioną wizję reklamy. Tworząc projekty graficzne i projektując rozwiązania reklamowe łączymy doświadczenie z nowoczesnymi trendami i technologiami. Wszystko po to aby produkt finalny odpowiadał Państwa oczekiwaniom i pracował na Wasz sukces!

Jesteś gotowy do współpracy z nami? Przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę.
Odwiedź nas, napisz lub zadzwoń.