Flex Studio - nadruki na odzieży reklamowej Rzeszowie

Flex Studio - strony internetowe, nadruki na odzieży Rzeszów, koszulki znadrukiem, oklejanie samochodów w Rzeszowie

Co możemy dla Ciebie nadrukować?

W Flex Studio zajmujemy się produkcją nadruków reklamowych dla firm, urzędów, instytucji, organizacji, drużyn sportowych. Dysponujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym (plotery z systemem opos, termoprasy półautomatyczne, drukara sublimacyjna), co umożliwia nam szybkie i sprawne realizowanie zleceń. Zdecydowanie najpopularniejsze wśród naszych Klientów są nadruki na koszulkach, które doskonale sprawdzają się jako odzież robocza i promocyjna dla firm, urzędów, instytucji czy klubów sportowych.

Flex Studio - projekty graficzne, nadruki na odzieży Rzeszów, koszulki znadrukiem, oklejanie samochdów

Jakich technik druku używamy?

W Flex Studio przy produkcji nadruków posługujemy się techniką termotransferową Flex i Flock (odzież bawełniana i poliestrowa) a także metodą druku sublimacyjnego pełnokolorowego (odzież poliestrowa), dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć estetyczny i bardzo trwały nadruk, zgodny z projektem dostarczonym przez Klienta. Nadruki wykonane w naszej pracowni nie tylko świetnie się prezentują ale również są bardzo trwałe.

Flex Studio - projekty graficzne, nadruki na odzieży Rzeszów, koszulki znadrukiem, oklejanie samochdów

Na jakich materiałach drukujemy?

Techniką FLEX (naruk gładki) i FLOCK (nadruk wypukły - meszek) drukujemy na koszulkach t-shirt, polo, bluzach, odzieży roboczej, torbach płóciennych. Wykonujemy nadruki zarówno na odzieży dostarczonej przez Klienta jak i na własnej. Mamy w ofercie sprawdzone koszulki wiodących producentów jak Stedman, Promostars, JKH, Keya, Fruit of The Loom i innych.

Technikę SUBLIMACJI używamy do nadruków pełnokolorowych na koszulkach poliestorowych - są to głównie koszulki promocyjne i sportowe (materiał oddychający). Wykonujemy równiez nadruki sublimacyjne pełnokolorowe na puzzlach, podkładkach pod mysz, płaskich elementach drewnianych.

Jednolite koszulki z nadrukiem logotypu firmowego to sposób na integrację zespołu i stworzenie zgranej drużyny.

Chcesz zamówić usługę nadruków firmowych w Flex Studio - odwiedź nas, napisz lub zadzwoń.